Stafa Industrier, esanti Grimstade, Norvegijoje, yra motininė trijų gamybinių įmonių (Stansefabrikken Lillesand AS ir Stansefabrikken Fredrikstad AS Norvegijoje bei UAB Stansefabrikken Lietuvoje) kompanija.
 
Pagrindinė koncerno strategija – būti lakštinio metalo produkcijos lyderiu Šiaurės Europoje. Šiuo metu visos trys įmonės turi pajėgumų ir reikalingų žinių, kurios suteikia galimybę pasiūlyti įvairių produktų gamybos sprendimus nuo produkto brėžinių iki prototipo pagaminimo, taip pat gamybą didelėmis partijomis galingų presų, CNC štampavimo ir lankstymo įrengimų dėka. Įmonės atlieka subtiekėjo funkciją, o Stansefabrikken Fredrikstad AS dar turi ir savų produktų liniją ir pardavimus vykdo savarankiškai.
 
Produkcija
Visų įmonių gamybinių patalpų plotas yra 16000 kvadratinių metrų. Kompetentingo personalo ir modernių įrengimų (automatizuotų presų arba CNC štampavimo staklių) dėka gaminame aukštos kokybės produkciją. Taip pat yra suvirinimo, miltelinio dažymo, šilkografijos įranga.
 
Stafa grupės įmonės turi daug patirties aliuminio ir nerūdijančio plieno suvirinimo srityje. Stansefabrikken Fredrikstad AS turi specialių žinių ir yra didžiausias elektros spintų gamintojas Norvegijoje.
 
Dėl modernių gamybinių patalpų, gamybos pajėgumų ir dirbančių specialistų, įmonės gali gaminti įvairią lakštinio metalo produkciją.
 
Žinios ir kokybė
Įmonių grupės politika – tobulinti žinias, reikalingas kiekvieno padalinio veiklos srityje ir visada būti pasirengusiems naujovėms ir tobulėjimui.
 
Be žinių, reikalingų gaminant produkciją, taip pat turime įvairių sričių specialistų: tai inžinieriai, konstruktoriai, galintys dirbti su 3D CAD programa, projektų vadovai. Grupės įmonės gali pasiūlyti prototipų kūrimo, produktų tobulinimo bei gamybos didelėmis partijomis paslaugas.
 
Vadovybė
Įmonės vykdo veiklą kaip savarankiški padaliniai, tačiau jų administravimas yra bendras, siekiant sumažinti veiklos kaštus. Įmonės kooperuojasi tarpusavyje, siekinat pasidalijimo technologiniuose ir plėtros procesuose, pirkimų, marketingo ir valdymo srityse.
 
Tikslai ir strategija
Mūsų tikslas – būti pasaulinio lygio pirmaujančiu gamintoju Šiaurės Europos rinkoms, taip pat būti įvairių tipų elektros spintų gamybos ir pardavimo lyderiu.