Stansefabrikken Automotive įkurta 2007 m. pabaigoje ir nuo pat įsteigimo specializavosi kaip štampavimo, automatinio suvirinimo bei kitų procesų „Tier 2“ (antrojo lygio)  paslaugų tiekėja.

Įsteigdami šią gamyklą, siekėme sukurti alternatyvą mūsų gamyklai Norvegijoje bei išskaidyti šių dviejų įmonių veiklą, kad Lietuvoje būtų gaminama didesnio konkurencinio pranašumo ir pridėtinės vertės produkcija.

Įmonės teikiamos paslaugos  –  štampavimas ir automatinis suvirinimas. Pagrindiniai įmonės gamybos įrengimai yra presai su automatine metalo padavimo iš rulono sistema ir suvirinimo robotais. Nemažai darbų atlieka darbuotojai: rankinį presavimą, nuriebalinimą ir kt. Didžiausias gamyklos presas, kurio galia yra 1300 tonų, suteikia galimybę gaminti stambias detales iš metalo, kurio storis gali būti net ir 12 mm. Taip pat  turime du presus su automatinio padavimo sistema, kurių galia siekia 400 tonų, o darbinio paviršiaus matmenys yra 2500x1400. Jais galima apdirbti 5 mm storio plieną.

Automatinio suvirinimo padalinyje įdiegta naujausia technologija, leidžianti virinti ypač ploną plieną MIG, „Fronius patented“ ir „Cold Metal Transfer“ būdais.

Mūsų įmonė dirba pagal ISO/TS 16949 ir yra sertifikuota ISO 9001 ir ISO 14001, o gamyboje dirbama pagal 0 PPM principus.

„Stansefabrikken Automotive“ gamina produkciją žinomiems Europos tiekėjams:  „Drivesol Worldwide“, „NSK Steering System“, „Harman Becker“, „Hydro Automotive“, „IAC Group“ ir kitiems.

Norėdami padidinti gamybos pajėgumus, artimiausiu metu planuojame plėsti gamyklą.

Įmonės internetinis puslapis: www.stansefabrikken.lt/automotive