1987 metais Stansefabrikken iš ABB nupirko seną elektros spintų gamyklą Fredrikstade. Nuo 1924 metų šioje gamykloje gaminamos elektros spintos ir kiti produktai iš lakštinio metalo.
 
Įkūrus gamyklą Lietuvoje, pakeitėme Stansefabrikken Fredrikstad (SFF) veiklos pobūdį. Senųjų masinės gamybos elektros spintų ir kitų lakštinio metalo produktų gamybą perkėlėme į Lietuvą, o SFF pradėjo gaminti prototipus ir produktus mažomis partijomis.
 
SFF gamykloje yra CNC štampavimo ir lankstymo įranga, suvirinimo ir miltelinio dažymo linijos, tačiau svarbiausia yra tai, kad čia dirba gamybos iš lakštinio metalo profesionalai. SFF darbuotojai yra savos srities specialistai ir gali gaminti pavyzdžius, prototipus ir įvairiausius produktus mažomis partijomis.
 
Aktyviai bendradarbiaujame su mūsų seserine įmone Lietuvoje, UAB "Stansefabrikken". SFF pagaminus pirmąsias partijas, labai dažnai didelių to paties produkto partijų gamyba perkeliama į Lietuvą. SFF gamyklos patalpose yra galimybė sandėliuoti tiek savo produkciją, tiek ir produkciją, pagamintą Lietuvoje.
 
Produktai
SFF turi visas galimybes gaminti įvairius produktus iš lakštinio metalo įvairioms rinkoms, tačiau dėl tam tikrų logistikos aspektų, mums gana sudėtinga konkuruoti visoje Europoje, todėl daugiausia orientuojamės į Norvegijos rinką.
 
Turimų įrengimų pagalba galime pagaminti galime gaminti produktus įvairioms rinkoms. Šiuo metu gaminame:
 
• Prototipus
• Archyvavimo lentynas
• Metalines spintas ir dėžes IT produktams
• Pašto dėžutes
• Važiuoklių komponentus ir laikiklius
• Parduotuvių įrangą
 
Kokybė ir pristatymas laiku
Veiklą vykdome jau daug metų, ir įsitikinome, kad tiekėjas turi užtikrinti kokybę ir produkcijos pristatymą laiku. Jei esate mūsų klientai, galite būti tikri, kad mes tai žinome ir visuomet stengiamės įvykdyti savo įsipareigojimus.
Atsiradus aplinkybėms, dėl kurių nepavyksta pagaminti užsakymo laiku, jūs būsite kaip įmanoma skubiau informuoti apie tai ir  kartu galėsime ieškoti geriausio sprendimo.
 

Esame įsitikinę, kokybės kontrolės vykdymas yra vienas svarbiausių uždavinių. Mūsų vadovybės sprendimas nuolat vykdyti tobulinimosi programas bei rengti mokymus užtikrina aukštą personalo kvalifikacijos ir motyvacijos lygį. Nuolatinis bendravimas su klientais kokybės klausimais yra būtinas. Jūs mums pateikiate reikalavimus, o mes juos vykdome. Susisiekite su mumis, jei pageidaujate kokybiškai atliktų užsakymų ir laiku pristatytos produkcijos.

Įmonės internetinis puslapis: www.stansefabrikken.no/sff