Įmonė Stansefabrikken Products buvo įkurta 2007 m. ir yra atsakinga už produkcijos pardavimus bei inžinerinius elektros spintų ir pašto dėžučių sprendimus. Įmonė priklauso Stafa Industrier AS ir turi biurus Osle ir Fredrikstade.
 

Elektros spintos

Stansefabrikken Products yra viena pirmaujančių Norvegijoje elektros spintų tiekėja. Mūsų tradicinė ”Nebbskap” savo laiku buvo visos Norvegijos elektros spinta.

Dėl ilgų gamybos tradicijų ir orientuotų į ateitį sprendimų bei plėtros, mes siūlome rinkai platų elektros spintų spektrą, kurios yra kompaktiškos, saugios, funkcionalios ir jų kaina yra prieinama. ”Elektro” linijos elektros spintos – geriausias sprendimas.

Pašto dėžutės

2001-aisiais įsigijome įmonę ”B. Sandberg”, Norvegijos pašto dėžučių gamintoją, ir nuo to laiko nuolat tobuliname pašto dėžutes ir jų priedus, norėdami pasiūlyti tik geriausią produkciją dizaino, kokybės, kompaktiškumo ir konkurencingos kainos prasme. Mes esame didžiausias Norvegijos pašto dėžučių sistemų gamintojas.

Klientai
Mūsų elektros spintas platina didmeninės prekybos įmonės, o pašto dėžutes pristatome patys arba per mažmeninės prekybos atstovus.

Vizija
Siekiame, kad mūsų produktai ir paslaugos būtų vieni iš labiausiai vertinamų Skandinavijoje.
 
Misija
Mes stengiamės ieškoti tokių sprendimų, kurie užtikrintų mūsų konkurencingumą bei nuolatinį klientų pasitenkinimą produktų kokybe ir dizainu.
 
Vertybės
Nepaisant to, kad mūsų produktų gamybos procesas yra labai techniškas, stengiamės, kad juose išryškėtų ir žmogiškas kūrybinis aspektas. Taip pat siekiame, kad mūsų įmonė būtų inovatyvi, perspektyvi bei patikima.
 
Įmonės internetinis puslapis: www.stansefabrikken.no