UAB “Stansefabrikken” yra Norvegų kompanijai “STAFA Industrier” AS  priklausanti pramonės įmonė, apdirbanti lakštinį metalą ir gaminanti lakštinio metalo gaminius.

Gamybos procese naudojame modernią įrangą ir naujausias technologijas,  gaminame bei tiekiame ir galutinai surinktus gaminius, kurie gali keliauti tiesiai į parduotuves, taip pat atliekame ir subrangos užsakymus.

Mūsų įmonė įkurta 2003 metais Ukmergėje.Nuo pat įsikūrimo didelį dėmesį skiriame kokybei bei klientų poreikiams - tai mūsų pamatinės vertybės kasdieniame darbe..

Įmonės gamybinį plotą  sudaro 10 300 m2, įmonėje dirba apie 200 darbuotojų.

Nuo 2008  iki 2012 metų investicijos į įrengimus ir gamybos procesų valdymą mūsų įmonėje sudarė 10,56 mln. Lt. Dalis projektų buvo realizuojama ir pasitelkiant Europos Sąjungos paramos lėšas. Didžioji investicijų dalis skirta CNC štampavimo, CNC lenkimo, miltelinio dažymo linijoms. 2012 m. planuojama įsigyti visiškai automatizuotą metalo štampavimo liniją. Tai bus vienas iš našiausių automatizuotų metalo štampavimo įrengimų Europoje. Tapsime dar modernesni ir konkurencingesni.

“Mes siekiame tapti aukščiausio lygio savo srities profesionalais, savo klientams tiekiančiais aukščiausios kokybės gaminius. Tam negailime jėgų, semiamės žinių ir nuolat investuojame į gamybos atnaujinimą bei naujausias technologijas”, - sako “Stansefabrikken” direktorius Nerijus Mašalas.

Įmonės internetinis puslapis: http://www.stansefabrikken.lt