„Ukmergės pramonės parkas“ įsikūręs Ukmergėje, 70 km atstumu nuo Lietuvos sostinės Vilniaus. Iš čia patogus susisiekimas ir su kitais didžiausiais šalies miestais – Kaunu, Utena ar Panevėžiu. Parkas buvo įkurtas 2002 metais, kai Norvegijos kompanija „Stafa Industrier“ AS nusprendė įsteigti gamybinį padalinį Rytų Europoje.  „Stafa Industrier“ pasirinko Lietuvą ir Ukmergėje įkūrė bendrovę „Ukmergės pramonės parkas“ bei dukterines gamybos įmones „Stansefabrikken“ ir „Stansefabrikken Automotive“.

„Ukmergės pramonės parkas“ turi 15 darbuotojų kolektyvą ir vykdo šią veiklą: teikia patalpų nuomos, rinkodaros, konsultavimo, tiekėjų bei darbuotojų paieškos paslaugas, siūlo inžinerinius konstravimo ir konsultavimo sprendimus.

Šiuo metu parke, moderniai rekonstruotoje gamykloje, yra apie 20 000 kv. m biuro ir gamybinių patalpų, kurios išnuomotos 5  įmonėms:

UAB „Stansefabrikken“

UAB „Stansefabrikken Automotive“

UAB „Swix Sport Baltic“

UAB „Hoerbiger vienybė“

UAB „Tezaurus konsultacijos“

 

Mūsų vizija – puoselėti šį nedidelį, jaukų, patogų, modernų ir ergonomišką pramonės parką bei plėtoti sinergiją (B2B) tarp parke veikiančių įmonių. Siekiame kurti abipusiai naudingą bendradarbiavimą ir draugiškos kaimynystės tradicijas.

„Mūsų parke sukurtos tokios verslo sąlygos, kurios užtikrina aukštos kokybės produkcijos gamybą ir itin  palankią darbo aplinką darbuotojams“, - sako UAB „Ukmergės pramonės parkas“ vadovas Olavas Jegtvoldenas.

Įmonės internetinis puslapis: www.upp.lt