Nuo 2008 metų  UAB „Stansefabrikken” investicijos į įrengimus ir gamybos procesų valdymą įmonėje nuolat augo. Didžioji investicijų dalis skirta gamybinių pajėgumų didinimui. Tapus modernesniais, optimizavus veiklos procesus ir padidinus darbo našumą siekiama vystyti pardavimus, pritraukti naujus projektus ir klientus.
Pastarųjų metų tendencijos rodo, kad užsakovai atiduoda daugiau atsakomybės gamintojui ir reikalauja daugiau paslaugų iš klientų. Teisinga kaina, gaminio kokybė ir pristatymas laiku - tapo jau savaime suprantami dalykai. Naujos tendencijos, su kuriomis susiduria įmonė šiadnieną - didėja keliamų reikalavimų kiekis gamybiniams partneriams. Viena ryškiausių tendencijų, kad tiekėjai nori ne tik pilnai surinkto gaminio metalinės dalies, bet ir kompleksinių sprendimų, pilnai surinkto gaminio, su įvairiais komponentais, ir supakuoto galutiniam vartotojui. Klientams taip pat labai svarbu turėti galimybę tuos pačius gaminius įsigyti įvairiomis modifikacijomis, taip pat yra didelis poreikis kiekvienais metais pateikti atnaujinimus. Paskutiniai projektai rodo, kad įmonė norėdama konkuruoti ir laimėti daugiau projektų, privalo siūlyti profesionalius ir alternatyvius sprendimus jau pirminio pasiūlymo stadijoje. Naujiems projektams privalo pritraukti ir naujų tiekėjų įvairioms medžiagoms ir komponentams (stiklas, medis, apšvietimo elementai, izoliacinės medžiagos, guma, sandarikliai, nauji paviršiaus padengimo būdai). Labai svarbus elementas dirbant su naujais klientais ir sklandus projekto valdymas. Kiekvienas naujas ir sudėtingesnis gaminys iš įmonės darbuojotų pareikalauja naujų kompetencijų testuojant naujus gaminius, atrenkant naujus tiekėjus.
UAB "Stansefabrikken", įžvelgdama šias naujas tendencijas rinkoje, 2016.05.09 kartu su Europos socialinio fondo agentūra pasirašė sutartį dėl projekto dėl projekto  UAB "Stansefabrikken" našumo didinimas, ugdant turimas ir įgyjant papildomas kompetencijas, projekto Nr. 09.4.3 – ESFA-K-805-01-0034. Šiuo projektu įmonė, pradės vykdyti investicijas į darbuotojų ugdymą ir naujų kompetencijų suteikimą. Projektui įgyvendinti yra skirtos Europos Sąjungos socialinių fondų lėšos.
Projektas bus vykdomas iki 2021 m. gegužės mėnesio ir jo metu naujos kvalifikacijos arba kompetencijos bus suteiktos 122 įmonės darbuotojams.
Pagal šį projektą įmonėje numatytos pagrindinės trys darbuotojų mokymų ir ugdymo kryptys:

  1. Gamybinio personalo ugdymas ir kompetencijos.
  2. Administracijos darbuotojų mokymai ir ugdymas.
  3. Įmonės veiklos vidaus audito, analizės ir tikslų siekimo įgūdžių mokymai.