Esame gamybos įmonė, priklausanti Norvegijos pramonininkui „Stafa“. Siekiame, kad „Stansfabrikken Ukmergė“ Lietuvos rinkoje būtų atpažįstamas kaip kompetentingas ir patikimas partneris. Tikime, jog tik glaudus darbas su mūsų klientais leidžia pasiūlyti geriausius sprendimus efektyviai ir tvariai gamybai. Gaminame įvairaus pobūdžio metalo lakštų produktus nuo detalių iki surinktų produktų, kurie pažymėti kliento prekiniais ženklais yra paruošti galutiniam vartojimui.

Norvegų žinios, nuolatinis rūpestis produktų kokybe ir jau nuo 2003 m. šia patirtimi besiremianti komanda Lietuvoje, leidžia klientams pateikti aukštos kokybės produktus už prieinamą kainą. Gamykla Lietuvoje užima daugiau nei 15 tūkst. kvadratinių metrų. Čia kasdien dirba daugiau nei 250 kolegų komanda, kuri rūpinasi aukščiausių standartų įgyvendinimu.

Šiomis dienomis gamykla yra viena iš pirmaujančių tarpinių metalo lakštų produktų tiekėjų. Turime visą reikalingą įrangą, taikome įvairias technologines galimybes, o išteklių valdymo (ERP) bei kokybės užtikrinimo sistemos nuolatos tobulinamos.

Nuolatos investuojame į technologijas, leidžiančias pasiekti geresnį efektyvumą, sumažinti gamybos sąnaudas bei užtikrinti saugią darbo aplinką. Investuodami nedarome kompromisų, nes esame įsitikinę – privalome tinkamai elgtis su mus supančia aplinka ir siekti aukščiausių saugumo standartų užtikrinimo.

Jei norite aplankyti gamyklą ar daugiau sužinoti apie mūsų veiklą – susisiekite su mumis.